Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ospravedlnenie Štefanovi Harabinovi (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Tomuto nechapem

Zasadnutia Súdnej rady často zvolával do nedôstojných hotelových priestorov mimo frekventovaných dopravných trás prevažne na Východe krajiny, čím výrazne sťažoval právo verejnosti zúčastňovať sa rokovaní tohto najvyššieho súdneho samosprávneho orgánu.

To ako "Blaváckej verejnosti" ?
 

ja zas nechapem spojenie

"tomuto nechápem".
ale je mi jasné, že autor je z valala
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Štefan Harabin

je najväčší zasmraďovač a fujhnus v histórii slovenskej ponovembrovej justície. Je to produkt zločinca, zlodeeja a zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu na Slovensku Vladimíra Mečiara. Po ňom mu svoju podporu dala zločinecká smerácka mafia, najzločineckejšia organizácia za posledných 100 rokov na Slovensku. Napr. v roku 2006 na základe rozsudku zločineckej organizácie Krajský súd v Bratislave získal 3 milióny korún za karikatúry a články na jeho osobu - pričom sa verejne vyjadril, že takými žalobami si VYLEPŠÍ SVOJ PRÍJEM, teda, DOPREDU BOL PRESVEDČENÝ, že mu súd vyhovie. Úrad tzv. špeciálnej prokuratúry (špeciálni zakrývači) mi v septembri 2009 napísal aj toto - sp. zn. VII/1 Gn. 204/09-12: Je bez pochýb, že v danej veci nemôže ísť o podozrenie z trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa § 326 Trestného zákona, pretože JUDr. Harabin ako účastník súdnych konaní vedených na základe jeho návrhov NEBOL v postavení verejného činiteľa... Koncom októbra 2012 Štefan Harabin vysúdil od Generálnej prokuratúry SR 150 000 eur, paradoxne za to, keď potvrdila, že jeho telefonický rozhovor s Bakim Sadikim je autentický. Teda dospel k záveru, že sa NEJEDNÁ o falzifikát, napriek tomu mu prisúdil odškodné. Súd odôvodnil vysoké odškodné tým, ŽE BOL VEREJNÝM ČINITEĽOM VO VÝZNAMNEJ FUNKCII. Tvrdím, že dotyčný súd v tejto kauze pôsobil ako zločinecká organizácia, cez ktorú sa má Harabin opätovne dostať k neoprávnenému majetkovému prospechu.
 

Ale no tak!

Takýto názor nie je vôbec smerodajný. Aj keď ho prezentuje hlavný okydávač. Nič konkrétne si na Harabina nenapísal, len si vymýšľaš a fabuluješ. Je to len ako ten povestný Sulíkov vesmírny prd.
 

 

Žeby Harabínova slizká úderka?
 

Ale no tak!

Však vieš čo!
 

Pôdem do basy ja hajze1 ?

.
 

Ale no tak!

Ono by to bolo vtipnejšie, keby sa ti to podarilo napísať bezchybne. Takto je to "poněkud" trapné.
 

 

Bože, čo je toto za tajtrIíka? Ak je to nejaké justičné dieťa, tak sa máme na čo tešiť v budúcnost.
 

Ale no tak!

Že cholerický chaotik?
 

 

zas až tak ťa nepoznám, ale možno
 

Anonymný súdruženko,

to čo som napísal, bolo súčasťou mojich trestných oznámení na Harabina a na to posledné z 29. 7. 2013 špeciálny zakrývač z GP SR reagoval takto - spis. zn. XV/2Gn 125/13-13: "Orgány činné v trestnom konaní nie sú oprávnené, a to ani NA ZÁKLADE PODANÉHO TRESTNÉHO OZNÁMENIA, hodnotiť dôkazy vykonané v rámci civilného a ani trestného konania na súde preskúmavať zákonnosť napadnutých rozhodnutí súdu, ako aj im predchádzajúcich konaní z hľadiska ich obsahovej a vecnej správnosti, pretože by to znamenalo NEPRÍPUSTNÝ ZÁSAH do sudcovskej nezávislosti, ale výlučne iba skúmať, či konaním označených sudcov bola naplnená skutková podstata trestného činu..." "Skutočnosť, že osoba navrhovateľa (JUDr. Harabina) je úspešná v súdnych sporoch, automaticky nezakladá dôvod na vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosti, v danom prípade práve k tejto osobe a to ani s prihliadnutím k jeho funkciií predsedu Najvyššieho súdu SR". Takže sa Ťa pýtam, Ty úbohý zadkolezec zavŕianý v análoch Mečiara, Fica a Harabina, dúfam, že ich pravidelne obmieňaš, ktorý sudca by NEVYHOVEL tomuto zasmraďovačovi a fujhnusu slovenskej justície? Ozaj, ako dopadli 3-4 sudcovia, o ktorých si Harabin myslel, že mu NEVYHOVEJÚ? Veď jeho občianska a profesijná česť nemá hodnotu ani jedného kravského lajna.
 

Ale no tak!

Argumenty jak hova do! Ešte si si ich mal dať odobriť "respondentami" z Ilavy alebo Leopoldova. Tam by ti to odobrili na 100 %. Ty signatár!
 

Napíšem Ti jeden

Harabinov výrok, ktorý povedal, a ja mám taký dojem, že to bolo pod vplyvom toho, že tie tzv. útoky na jeho osobu, ako aj profesijnú a občiansku "česť" nielen obmedzili jeho sexuálnu potenciu, ale aj jeho brada a ostatné ochlpenie sa mu sfarbili do pomarančovo-zeleného odtieňa, možno aj preto na adresu Mečiara povedal dňa 6. decembra 2006 pre Hospodárske noviny aj toto: "Ja som dostal dôveru od politickej strany a jej lídra, pána Vladimíra Mečiara, ktorého si vysoko vážim ako človeka, A POVAŽUJEM HO ZA ŠTÁTNIKA SVETOVÉHO FORMÁTU". Pokiaľ taktakto Harabin ohodnotil zločinca, zlodeja a zakladateľa ponovembrového štátneho terorizmu na Slovensku Mečiara, tak asi už vtedy patril do kategórie - "jebumbary", či "cez Košice". Pokiaľ mi je známe, tak Deklarácia OSN z 18. decembra 1992, kde podľa článku 18 deklarácie, "osoby, ktoré sa dopustili alebo sa peavdepodobne dopustili prečinov uvedených v článku 4, odsek 1, NEBUDÚ používať výhod z práva amnestie alebo podobných prostriedkov, ktoré by mohli mať za účinok ich oslobodenie od trestného stíhania alebo postihu". V článku 4, odsek 1 sa dočítame: "Všetky akty násilného zmiznutia budú prečinmi, podľa trestného práva postihnuteľnými primeranými trestami, ktoré zohľadnia ich závažnosť". Teda, podľa deklarácie OSN ĽUDIA, KTORÍ SA DOPUSTILI ÚNOSU, NESMÚ BYŤ AMNESTOVANÍ!!! Čiže, doteraz sme mali predsedu Najvyššieho súdu, ktorý sa verejne hlási k zločincovi a štátnemu teroristovi Mečiarovi - a ja osobne ho považujem za zločinca a štátneho teroristu. Bolo by vrcholom drzosti, pokiaľ bude opätovne zvolený do funkcie predsedu Najvyššieho súdu SR.
 

Ale no tak!

Vidím, že si taký istý fanatik ako Klamm alebo vbapps alebo dokonca mum.
Príspevok dlhší ako tri riadky svedčí o ....
 

Ha, ha, ha,

ja a fanatik, takto by si sa mal naučiť argumentovať nielen Ty, ale aj Harabin, Fico a Mečiar.
 

škoda dobromyseľného úsilia

"megrövidebítendő3" je zrejme Harabínova slizká PR úderka na podporu znovuzvolenia štetináča, alebo zvolenia jeho verejnej priateľky. Ako sa dalo čakať, na rozdiel od Ficovych stranníckych úderiek, štýl týchto prispievačov je ešte nevytríbený z predchádzajúcich konfrontácií s diskutérmi a - samozrejme - slizký a štetinato arogantný ako jeho zadávateľ a pán cechu sudcov. Iba že by to ešte bol Harabínov syn, alebo syn niektorého z Harabínových prisluhovačov. Tiež možné, vzhľadom na podobný štýl. Taká milá korupčná sudcovská rodinka, čo svorne drží pokope.
 

1 2 3 > >>