Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako nový prezident môže korupčíkov v base udržať (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Amnestie

to je hlavná motivácia účasti s.fica v boji o prezidentský úrad
 

 

mozno aj preto nechcel rusit Meciarove amnestie ... aby mu potom raz nezrusili tie jeho ;)
 
Hodnoť

prezidentovi

treba odobrať právo udeľovať amnestie. dúfam že ak vyhrá môj kandidát, tak nikdy žiadnu neudelí.
 
Hodnoť

len aby to nebol bývalý člen HZDS

Hodnoť

Amnestia by mala vniesť rozmer ľudskosti

do súdneho procesu - nie rozmer nespravodlivosti. Dnes sa výkonná moc stáva komplicom zločincov.
 
Hodnoť

alebo trestu uniknut?

(uplna fikcia samozrejme), ale ak si kto chce porovna meno statutarneho organu spolocnosti R(obert) F(ico) Development http://www.orsr.sk/vypis.asp?I... a Dynamic Technologies s.r.o. https://or.justice.cz/ias/ui/r...$firma a doplnit badanie o porovnanie sidla spolocnika Dynamic Technologies s.r.o., ktorym je BUSINESS INVESTMENTS LLC, so sidlom INTERBLUE v americkom obchodnom registri, potom si mozno polozi rozne otazky...

pre doplnenie potom staci kliknut na http://www.wikileaks.org/plusd...
 
Hodnoť

Wienk a jej boj proti ľudským právam

Aliancia Fair Play je pochybná organizácia, podporujúca vraždenie vo svete zo strany svojich sponzorov. Podporuje najmä zločinnú Obamovu politiku. Obama je pritom najflagrantnejším príkladom ako možno klamať vlastných občanov - sľúbil zatvoriť mučiareň na Guantanáme, kde držia ľudí bez súdneho procesu, zobral za tten sľub i Nobelovku a nespravil nič. A takéhoto klamára a porušovateľa ľudských práv dáva Aliancia fair play za vzor slovenským politikom: http://www.webnoviny.sk/sloven... Hanba!!!

Pri takomto rektoskopovaní americkej superveľmoci to vyzerá, že Aliancia Fair Play je len z Washingtonu platená mimovládna organizácia, ktorá má za cieľ zlepšovať image USA a jej prezidenta napriek ich zločinným porušovaniam ľudských práv v Guantanáme a genocídnym útokom bezpilotnými lietadlami na civilné obyvateľstvo.

Nie že by v slovenskom súdnictve či na slovenskom politickom systéme nebolo čo meniť, ale je paradoxom, že práve Aliancia Fair Play nám tu roky rozpráva o potrebe zlepšiť súdnictvo v SR a pritom slovenským politikom kladie za vzor krstného otca z Guantanáma, ktorý svojim postojom bráni uzavretiu mučiarne, v ktorej už 12 rokov držia množstvo ľudí bez súdneho procesu. Má právo takáto mimovládka, ktorá podporuje likvidátora práva na súdny proces hovoriť vôbec čosi o súdoch v SR?
 

Už len chýba,

aby si prezradil aj Ty kto Ťa platí. Že by ten taliansky nick niečo napovedal?
 

Zasa si niekto zabudol vziať lieky?

Je skutočne zavrhnutiahodné, keď Obama urobí prehľad svojho majetku a financovania.
Transparentnosť u politikov zrejme treba poriadne skritizovať a našim politikom ohľadom transparentnosti dať za vzor Lukašenka (Putina?) - ten o svojom financovaní ani majetku nezverejňuje nič.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

A to je argument pre amnestiu odsúdených

za korupciu?
Lebo mať v base ľudí právoplatne odsúdených za korupciu je proamerický postoj?
Alebo sa vám len páči nehovoriť o téme, ktorou je, že Gašparovič v súlade s Ficovou vládou odpustil tresty odsúdeným za korupciu, čo boj s korupciou sabotuje?
 

skorumpovaná Z. Wienk

Osobne mám veľkú nechuť k akýmkoľvek amnestiám a to už tej extrémnej Havlovej amnestie. Ale vadí mi, keď sa niekto správa neprincipiálne. Vadí mi, keď zlodej kričí: chyťte zlodeja!

Keby Aliancia Fair Play nerobila z Obamu vzor pre slovenských politikov, tak by vyznievala dôveryhodnejšie. Táto NGO však vníma Obamovu vládu príliš nekriticky a dokonca ani v kauze Snowden nevedela zaujať dostatočne kritické stanovisko. Naopak, Z. Wienk robila Obamovi reklamu napriek tomu, že už vtedy boli známe strašné zločiny USA.

Navyše, Aliancia Fair Play je s USA prepojená cez viaceré projekty. Väčšinu ich príjmov obstarávajú Open Society Institute (Soros) a Trust for CEE (Rockefeller, GMF, Ford Fundation), financované z USA. Alianca tiež ako spolupracujúce ambasády na prvom mieste uvádza ambasádu USA (ďalej UK, Holandsko, Kanada, Nórsko). Veľmi nevyvážená zostava...

Keďže Z. Wienk robila Obamovi v SR reklamu, ale nedokázala odsúdiť hanebné veci americkej politiky a v mnohých projektoch je na USA prepojená, považujem jej postoj ku korupcii za neprincipiálny a z jej dvojitého metra je zrejmé, že jej kritika slovenských inštitúcií je selektívna.
 

Zrejme sa riadiš osvedčeným heslom,

že najlepšia obrana je útok. Ale aj tam je vhodné oháňať sa faktami. Plačeš tu po nedostatku faktov a namiesto faktov k článku, ktorý pojednáva o stíhaní našich (nie amerických) zločincov a ich amnestovaní, chrlíš síru na Ameriku, Obamu, AI a ventiluješ osobnú averziu voči Z. Wienk, ktorá článok nepísala. To celkom stačí na to, aby sa človek dovtípil z ktorého Smer-u vietor fúka. Nie som žiadny zbožňovateľ Ameriky (USA), každá politická garnitúra vo svete má svoje mŕtvolky v skriniach, ale keď sa debatuje o problémoch našich, čo sem pletieš problémy zo zahraničia. A keď už si sem dotiahol USA, tak by nebolo na škodu uvedomiť si, že nebyť USA a ich vstupu do 1.SV a 2.SV asi by sme tieto naše problémy nemali, lebo by sme boli buď menšina v CK monarchii, alebo na Sibíri. A opakujem, nie som obdivovateľ USA.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Otvorili ste mi oči.

Aby som bol konzistetný, prestanem používať počítač, lebo väčšina v ňom použitých technológií je postavená na základnom výskume, ktorý platila vláda US v rámci zbrojárskeho výskumu.
Nič to však nezmení na tom, že skorumpovaných gaunerov amnestoval Gašparovič (akoby člen Smeru) v súzvuku s Ficovou vládou. Alebo aj za to môžu USA, ktoré chcú zničiť ten raj, ktorý tu máme?
Mimochodom sústreďte sa - do diskusie sa prihlasujete pod síce podobnými, ale rôznymi nickmi. Niekto by vás mohol osočiť, že ste brigádnik, ktorý má za úlohu odvádzať diskusiu od témy a za každú cenu útočiť na oponentov Smeru.
Prajem pekný deň.
 

toto je to vaše fair play?

Demokrati z Aliancie Fair Play, takto si pedstavujete diskusiu? Táto diskusia ukazuje vašu predstavu fair play! Zmazávanie nbepohodlných príspevkov, usvedčujúcich vás z pochybných praktík? Zdá sa, že ste so Sme pod jednou skorumpovaou dekou!

Stačí, aby človek poukázal na to, že Z. Wienk a spol. dávajú za vzor slovenským politikom B. Obamu napriek jeho globálnym odpočúvacím praktikám či zločinnému Guantanámu a príspevok hneď ide dole. A keď niekto napíše, kto finacuje Z. Wienk, hneď tým poruší kódex? Nech žije fair play!
 
Hodnoť

Samoamnestia

Právomoc prezidenta vyhlasovať amnestie je hlavná motivácia Kolapiča z Vazovovej kandidovať za prezidenta..To množstvo káuz mu už prerastá cez hlavu.
 


Najčítanejšie


 1. Miroslav Babič: Ako to bolo s nákupom rúšok pre Bratislavu cez Team Vallo? 6 772
 2. Július Kovács: Borisko. 6 237
 3. Ladislav Rohoska: Robert Fico má na rukách krv... 5 750
 4. Július Kovács: Mohamedán Boris nahradil kapitána Andreja 5 161
 5. Juraj Štubniak: Otázky na pána premiéra 1. 4 204
 6. Maroš Chmúrny: Príhody (ne)jedného poslanca 3 163
 7. Michal Porubän: Vyzývam tretí sektor v čase pandémie alebo ako poslanec Blaha dezinformuje a šíri nenávisť 2 581
 8. Marian Baran: Domáca šunka 2 162
 9. Adrián Vološin: Šachová partia veľmajstra moci Roberta Fica. 2 041
 10. Ľubomíra Romanová: O ventilátoroch a ľuďoch... 1 681

Rebríčky článkov


 1. Ľuboš Dobrota: Ján Literát z Madočian – geniálny falšovateľ, ktorého ani Kočner neprekonal.
 2. Vladimír Krátky: Plačem za Andrejom Dankom !
 3. Dušan Seberíni: Ešte je čas
 4. Viliam Majda: Pokračovanie Druhý dôvod problémov ŽSR
 5. Marian Letko: Psychopat zostane psychopatom, aj keď robí v SAV
 6. Tomáš Kopecký: Kto nepribral počas karantény ani jedno kg, nech prvý hodí toaleťákom (a čo na to klíma?)
 7. Martin Fletcher: Další příklad výborné pomoci výroby ochranných štítů
 8. Lukáš Baloga: Môže ropa (podobne ako úročenie vkladov) dosiahnuť mínusové hodnoty? Trump je proti a má p
 9. Mária Bučková: Vážený pán premiér
 10. Petr Kotvan: Všetkým budúcim mamičkám a oteckom


Už ste čítali?